Monthly Archives: Lipiec 2017

Trzy medale 93. PZLA Mistrzostw Polski

Podczas odbywających się w Białymstoku, w dniach 21 – 23.07.2017 Mistrzostw Polski Seniorów nasi zawodnicy zdobyli trzy medale. Na najwyższym stopniu podium stanęła niezawodna Anita Włodarczyk, która wynikiem 80,79m zdeklasowała rywalki w rzucie młotem(druga w konkursie Malwina Kopron straciła do niej ponad pięć metrów).

Drugi medal również był udziałem miotacza. Trzecie miejsce wywalczył Arkadiusz Rogowski, który posyłając młot na odległość 66,15m przegrał jedynie z Pawłem Fajdkiem i Wojciechem Nowickim.

Również brązowy medal zdobyła w skoku w dal Anna Kiljan (6,14m), ulegając Annie Michalskiej – Jagaciak (6,40m) oraz Ewie Rosiak (6,25m)

 

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

  • Szymon Lubański – skok w dal – 7,40m – V miejsce
  • Aleksandra Lubicka – 200m – 24,71s – XII miejsce
  • Anna Wojcieszek – 400m ppł – 61,47s – XIV miejsce
  • Klaudyna Główka – 400m ppł – 62,61s – XVI miejsce

Pełne wyniki 93. MPS

więcej

Oświadczenie w sprawie imprez oraz eventów odbywających się na terenie Klubu

Dyrektor Klubu RKS SKRA podjął decyzję o zawieszeniu aż do odwołania, wszelkich imprez, imprez masowych oraz eventów mających odbyć się na terenach Klubu. 

Decyzja ta spowodowana jest wieloma skargami od mieszkańców dzielnic Ochoty i Mokotowa, ludności lokalnej i kilkunastoma interwencjami policji.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek przyszłe imprezy masowe czy eventowe muszą bezwzględnie spełniać wszelkie wymagane warunki bezpieczeństwa, a także powinny być z wyprzedzeniem zgłaszane do odpowiednich służb.

Wszelkie imprezy masowe czy eventy za zgodą Zarządu Klubu mogłyby odbywać się jedynie do godz. 22.00, po uprzednim przedstawieniu wszelkich niezbędnych zgód od odpowiednich organów .

Wszelkie pytania dotyczące oświadczenia proszę kierować bezpośrednio do Dyrektora Klubu pod nr tel: 668-111-660.

więcej

Grupa ogólnorozwojowa – składki członkowskie

Informujemy, że dzieci z grupy ogólnorozwojowej za okres wakacyjny (lipiec, sierpień) są zwolnione z opłat członkowskich.

więcej

w górę