Drugie miejsce w klasyfikacji medalowej na 24. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Dzięki trzem złotym medalom podopiecznych trenera Przemysława Radkiewicza Nasz Kluba zajął drugie miejsce w klasyfikacji medalowej na rozgrywanej w dniach 27 – 29.07.2018, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Ogolnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwach Polski U18).

Pierwszy medal zdobyła w biegu na 100m Pia Skrzyszowska (na zdjęciu powyżej, podczas dekoracji z trenerem Przemysławem Radkiewiczem) bijąc rekord życiowy znakomityn wynikiem 11,71s. Drugiego dnia zawodów sukces koleżanki powtórzyła Katarzyna Jóźwiaczuk (na zdjęciu poniżej, podczes dekoracji) wygrywając konkurs skoku w dal (5,64m). W ostatnim dniu Mistrzostw Pia zdobyła swój drugi złoty medal, bezapelacyjnie wygrywając finał biegu na 200m (24,19s).

Oprócz medalistek Nasz Klub reprezentowały zawodniczki w skoku o tyczce (Wiktoria Jabłońska – 3,50m – 7. miejsce i Julia Hoffmann – 3,00m – 11. miejsce) oraz Karol Polowiec w biegu na 800m (2:00,57 – 20. miejsce) i Mateusz Zaręba w biegu na 2000m z przeszkodami (6:47,75 – 17. miejsce).

W łącznej klasyfikacji punktowej wyniki te pozwoliły  na zajęcie 19. miejsca (38 punktów) na 217 klubów (Punktacja klubowa).