Oferta

Klub RKS „SKRA” Warszawa jest położony w centrum stolicy, zaledwie 2 km od Pałacu Kultury i Nauki, tylko 5 km od Lotniska im. Fryderyka Chopina na Okęciu, przy zielonych Polach Mokotowskich. Jest tu bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską, a własny, strzeżony parking dla 500 samochodów daje komfort wszystkim zmotoryzowanym osobom.

Klub jest otwartym obiektem sportowym, z trzema dużymi boiskami trawiastymi, które można wykorzystywać nie tylko do organizowania meczów piłkarskich, rugby i zawodów lekkoatletycznych, ale także rozmaitego rodzaju spotkań i imprez sportowych, koncertów czy pikników, np. firmowych.

W budynku RKS „SKRA” Warszawa, pod koroną stadionu, jest także hala sportowa z pełnowymiarowym boiskiem do wszystkich halowych gier zespołowych, a także trybunami mogącymi pomieścić 300 widzów. Na niej trenują zawodnicy klubu, ale nie tylko. Jest ona wynajmowana osobą prywatnym, uczelnią oraz firmą, które często przychodzą na halę, by pograć w piłkę nożną czy koszykówkę. Hala posiada pełne zaplecze sanitarne, przyłącza elektryczne oraz wodne.

Niezwykła architektura stadionu lekkoatletycznego oraz piękne otoczenie, sprawiły, że budynek i teren klubu często wykorzystywany jest przez branżę filmową. To tu kręcono m.in. film „Ryś”.

Pod koroną stadionu znajduje się wiele pomieszczeń o rozmaitej powierzchni przeznaczonej do wynajęcia. Doskonale nadają się one na siedzibę firmy, prowadzenie działalności gospodarczej, magazyny czy otworzenie restauracji, która tu kiedyś była.

Na terenie RKS „SKRA” Warszawa są także inne obiekty, które czekają na ponowne odkrycie i zagospodarowanie. Jednym z nich jest była kawiarnia klubowa, w której w minionych latach był klub nocny czy fundacja zajmująca się szkoleniem psów dla osób niepełnosprawnych.

RKS „SKRA” Warszawa zaprasza wszystkich zainteresowanych wynajęciem pomieszczeń czy organizacją wszelkiego rodzaju imprez zamkniętych i plenerowych.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia rzeczowych rozmów i otwarci na wszystkie propozycje.

 

w górę