Monthly Archives: Sierpień 2012

Trzymajmy kciuki za Anitę

Trzymając kciuki za wszystkich reprezentantów Polski startujących na Igrzyska Olimpijskich w Londynie, prosimy zaciskać je jeszcze mocniej za naszą jedynaczkę w ekipie biało-czerwonych Anitę Włodarczyk. Nasza mistrzyni świata i Europy w rzucie młotem eliminacje ma 8 sierpnia (środa), a finał 10 sierpnia (piątek)!

Anita, jesteś wielka, a my jesteśmy z Tobą!

więcej

Pomieszczenia do wynajęcia!

RKS SKRA oferuje do wynajęcia następujące pomieszczenia: lokal 70 m kw. (dobry na biuro), lokal 307,72 m kw. (po hotelu), lokal 70 m kw. (biuro), lokal po  restauracji  600 m kw., magazyn 50 m kw., pawilon klubowy 400 m kw., szatnie 400 m kw., część lokali (po Muzeum Sportu i hotelu) 600 m kw., ogródki (na terenie byłych basenów) – 2500 m kw.

Więcej informacji na temat oferty w Zarządzie Klubu – tel. 22 8250407

więcej

Srebro Nowickiego na MPJ

Podczas rozegranych (22-24 czerwca) w Białymstoku 66.Mistrzostw Polski Juniorów najlepiej z zawodników SKRY zaprezentował się Sebastian Nowicki w rzucie młotem, który wynikiem 66,13 m zdobył srebrny medal. W tej samej konkurencji 6. miejsca zajął Karol Sulejewski – 61,66 m , a 8. Patryk Korpalski – 59,23. Startował tu także Karol Kieda – 50,40. W finale A rzutu młotem kobiet była Sylwia Kowaczyk, a wynik 46,40 m dał jej 6. miejsce. Również 6. miejsce w skoku dal zajął Szymon Lubański – 7,00 m. W finale B biegu na 100 m ppł. Zuzanna Lemiesz uzyskała czas 15.58 s i była druga. Marek Ambroziewicz w pchnięciu kulą był 16. – 15,27 m, a Piotr Grudniewski w biegu na 100 m był 23. – 11.44.