1. Organizator: RKS „SKRA” Warszawa, tel.668 111 943, mail: mikolajrosa@op.pl
  2. Terminy i Miejsca: 6.10.2012 RKS „SKRA” Warszawa, ul. Wawelska 5, godz. 1200
  3. Zasady uczestnictwa:
    • W zawodach startować mogą zawodnicy urodzeni w roku 1998 i starsi.
    • Zgłoszenia do zawodów należy składać w formie elektronicznej przez INTERNETOWY SYSTEM ZGŁOSZEŃ-DOMTEL http://www.domtel-sport.pl/zgłoszenia/ W nieprzekraczalnym terminie do PIĄTKU 5.10.2012 do godziny 10:00. Po tej godzinie system będzie zamknięty. W dniu zawodów możliwe będzie dopisanie zawodnika 20 minut przed konkursem.

4.Program:

• Młot K (3kg, 4kg)
  • Młot M (5kg, 6kg, 7,26kg)
  • Dysk M (1kg, 1,5kg, 1,75kg, 2kg)

więcej

Nasze całe podium w Płocku

W dniach 15-16 września w Płocku przeprowadzono Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Aż cztery złote medale dla SKRY zdobyli: Adrian Świerczyński w rzucie młotem – 48,80 m, Natalia Grefkowicz w biegu na 1000 m – 3.12,33 min, Krzysztof Ciurzyński na 300 m – 38,45 sek oraz Tien Chu w skoku wzwyż – 190 cm, którego nowy rekord życiowy naprawdę zasługuje na wyróżnienie. Imponująco wyglądało także podium w rzucie młotem, gdyż w całości zostało zajęte przez naszych reprezentantów. Prócz Świerczyńskiego stanęli na nim Mateusz Krzywicki – 45,55 m oraz Mikołaj Górski – 45,00 m

więcej

Trzech młodzików mistrzami Mazowsza

Podczas rozegranych w Warszawie 8 września Mistrzostw Mazowsza Młodzików w lekkiej atletyce, zawodnicy Skry zwyciężyli w trzech konkurencjach.  Chu Tien wynikiem 180 cm wygrał skok wzywż, Adrian Świerczyński w rzucie młotem uzyskał 51,00 m, a Natalia Grefkowicz była najszybsza w biegu na 1000 m – 3.16,86 min. Medale zdobyli także: Mikołaj Górski – srebrny– 46,03 m i Mateusz Krzywicki – brązowy – 45,33 m (obaj rzut młotem); sztafeta męska 4×100 m (Filip Jurek, Krzysztof Ciurzyński, Marcin Antosiuk, Bartosz Lusztak) – srebrny – 48,06 sek; 300 m mężczyzn Krzysztof Ciurzyński – srebrny – 38,94 sek. Gratulujemy!

więcej

Trzy medale młodzieżówki

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski rozegrane w Radomiu (1-2 września) okazały się bardzo pomyślne dla zawodników SKRY. Przywieźli medale! Złoty zdobył Norbert Rauhut w rzucie młotem (65,60 m), brązowe Mariusz Witkowski także w rzucie młotem (57,55 m) oraz Agnieszka Bukowczyk w skoku wzwyż (1,70 m). Wysokie lokaty zajęli także: 5. Patryk Zduńczyk w skoku o tyczce (4,40 m), 5. Dorian Gabryel w skoku wzwyż (2,00 m), 6. Marcin Plener w rzucie oszczepem (68,65 m) oraz 9. Agata Daniewska w skoku wzwyż (1,62 m). Gratulujemy!

więcej

Olimpijskie srebro Anity Włodarczyk!

Po 32 latach, gdy podczas Igrzysk Olimpijskich w Moskwie srebrny medal w skoku o tyczce zdobył Tadeusz Ślusarski, nasz klub doczekał się kolejnego wielkiego sukcesu na igrzyskach. Anita Włodarczyk podczas IO w Londynie wynikiem 77,60 m zdobyła srebrny medal w rzucie młotem. Lepsza okazała się tylko Rosjanka Tatiana Łysenko (78,18). Sukces Anity jest także sukcesem jej trenera a jednocześnie prezesa SKRY – Krzysztofa Kaliszewskiego. BRAWO!