Monthly Archives: Wrzesień 2016

Zajęcia grupy ogólnorozwojowej 8.10.2016 – Test Coopera

Prosimy o przygotowanie dzieci do zajęć na świeżym powietrzu (ciepłe dresy, czapki). 8.10.2016 na stadionie głównym  odbywać się będzie Test Coopera i część zajęć będzie poświęcona na udział w sprawdzianie.

Zapraszamy również rodziców do wzięcia udziału.

Test Coopera jest to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu.

więcej

Dwa medale Pii Skrzyszowskiej na Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego

Dwa medale zdobyli Nasi zawodnicy podczas rozegranych w Słubicach (24 – 25.09.2016) Mistrzostw Polski Młodzików. Są one zasługą podopiecznej Przemysława Radkiewicza Pii Skrzyszowskiej, która zdecydowanie zwyciężyła w skoku w dal (5.65m), wyprzedzając drugą zawodniczkę o 38cm, a później wywalczyła trzecie miejsce w biegu na 80m przez płotki (12.05s).

Pozwoliło to na zajęcie przez Nasz Klub wysokiego, ósmego miejsca w klasyfikacji medalowej (na 55 sklasyfikowanych klubów) i pierwszego wśród klubów mazowieckich.

Na zawodach dobrze zaprezentowała się Katarzyna Jóźwiaczuk, która zajęła piąte miejsce w pięcioboju z nowym rekordem życiowym (2820p.), oraz Dominika Grużewska w skoku wzwyż z wynikiem 1.55m (PB), który pozwolił jej na zajęcie ósmego miejsca.

Ponadto na Mistrzostwach, w skoku o tyczce, wystartowały cztery podopieczne trenera Andrzeja Gawendy. Najlepiej z nich spisała się Wiktoria Jabłońska, która skoczyła 3.30m i uplasowała się tuż za podium. Kamila Perka była 12. (2.90m PB), natomiast Julia Hoffman i Małgorzata Masianis z takim samym wynikiem (2.70m) zostały sklasyfikowane odpowiednio na 13. i 15. miejscu.

Oprócz Pii Skrzyszowskiej i Katarzyny Jóźwiaczuk wszystkie zawodniczki będą miały okazję do poprawienia swoich lokat na kolejnym Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego w przyszłym roku.

Pełne wyniki MMJK 2016

więcej

Zmiana terminu spotkania z Anitą Włodarczyk

Z przyczyn niezależnych od Klubu i p. Anity Włodarczyk  jesteśmy zmuszeni do przełożenia spotkania na drugą połowę października. Dokładny termin podamy wkrótce.