Wykaz osiągnięć sportowych RKS SKRA

lata 2006 – 2008

I. SEKCJA RUGBY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

w roku 2006

w roku 2007

w 2008

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży:

VI miejsce (trener Tomasz Borowski)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży:

strefa

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży:

udział w finale (trener Tomasz Borowski)

Mistrzostwa Polski Juniorów:

V miejsce (trener Tomasz Borowski)

Mistrzostwa Polski Juniorów:

srebrny medal (trener Tomasz Borowski)

Mistrzostwa Polski Juniorów :

VII miejsce (trener Tomasz Borowski)

I liga:

IX miejsce (trener Marcin Danieluk)

Mistrzostwa Europy Juniorów:

II miejsce (nasi zawodnicy: Szumski, Majcher)

I liga:

spadek do II Ligi (trener Marcin Danieluk do 30.06.2008)

 

I liga:

IX miejsce (trener Danieluk)

II liga:

runda jesienna III miejsce (trener Tomasz Borowski od 15.07.2008)

Do reprezentanci Polski zostali powołani nasi zawodnicy:

Seniorzy – Wojciech Łukaszewicz, Konrad Pisarek, Marek Dądolewski, Kacper Banasiak, Maciej Łukasiak

Juniorzy – Szumski, Majcher, Hoppe, Majcher, Kucharek, Salomonowicz

 

 

II. SEKCJA LEKKIEJ ATLETYKI

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

w roku 2006

w roku 2007

w 2008

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży:

 – młot – Norbert Rauhut srebrny medal (trener Krzysztof  Kaliszewski)

– młot -Agnieszka Borucka brązowy medal (trener K. Kaliszewski)

młodzicy:

Mistrzostwa Polski:

VII miejsce w rzucie młotem – Aleksandra Mierzejewska (trener Krzysztof Kaliszewski)

Mistrzostwa Polski Młodzików:

– skok o tyczce – Sandra Dziwiszek złoty medal (trener A. Gawęda)

– młot – Karol Sulejowski  – VI m (trener M. Rosa)

– młot Patryk Kampalski – VII m (trener M. Rosa)

Mistrzostwa Polski Juniorów 

– młot – Krzysztof Kozłowski –V miejsce (trener K.Kaliszewski)

 

juniorzy młodsi:

Mistrzostwa Świata– rzut młotem – Norbert Rauhut (trener K. Kaliszewski)

Mistrzostwa Polski (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży)

– rzut młotem – Norbert Rauhut – złoty medal (trener K. Kaliszewski)

 – rzut młotem – Anna Biesiadecka brązowy medal  (trener K.Kaliszewski)

– skok w dal – Anna Kiljan VIII miejsce          (trener P. Radkiewicz)

 – 400 pł Konrad Jasiński IX miejsce (trener  Edward Bugała)

Mistrzostwa Polski Juniorów:

– skok w dal Anna Kiljan – IV miejsce (trener P. Radkiewicz)

– trójskok Anna Kiljan – brązowy medal(trener P. Radkiewicz)

 – młot Norbert Rauhut – IV miejsce (trener K. Kaliszewski)

– młot Anna Biesiadecka – VIII miejsce (trener K. Kaliszewski)

 

Mistrzostwa Polski Seniorów:

 – 400 pł Jakub Adamczyk – medal brązowy (trener G. Adamczyk)

juniorzy:

Mistrzostwa Polski:

– rzut młotem – Agnieszka Borucka V miejsce (trener K.Kaliszewski)

Marta Osiecka VI miejsce ( trener.K.Kaliszewski)

Łukasz Kozłowski V miejsce (trener K Kaliszewski)

 

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski:

– młot – Weronika Milkowska złoty medal (trener K Kaliszewski)

– młot – Urszula Grąbczewska IV miejsce (trener K. Kaliszewski)

 – młot – Marta Osiecka V miejsce (trener K. Kaliszewski)

 – pchnięcie kulą – Mirosław Słowiński VI miejsce (trener R. Olszewski)

– skok o tyczce Andrzej Różyc VI miejsce (tr. A. Gawęda)

 

młodzieżowcy:

Mistrzostwa Polski:

– rzut młotem – Weronika Milkowska II miejsce

– skok o tyczce – Michał Różyc III miejsce (trener Daniel Nowocin)

 – skok wzwyż Karolina Jodkowska VI miejsce (trener P. Radkiewicz)

– rzut młotem – Urszula Grąbczewska VII miejsce (trener K. Kaliszewski)

Mistrzostwa Polski Seniorów:

– młot – Kamila Skolimowska – złoty medal (trener Zajcew)

 – skok wzwyż – Wojciech Sibiga IV miejsce (trener P. Radkiewicz)

 – młot Weronika Milkowska VI miejsce (trener K Kaliszewski)

 

 

seniorzy:

Mistrzostwa Świata:

– rzut młotem – Kamila Skolimowska IV miejsce (trener Zajcew

Mistrzostwa  Polski:

– rzut młotem – Maciej Pałyszko II miejsce (trener Z. Pałyszko)

– skok wzwyż – Karolina Jodkowska III miejsce (trener P.Radkiewicz)

– skok wzwyż – Wojciech Sibiga III Miejsce (trener P. Radkiewicz)

Mistrzostwa Świata Juniorów:

– młot – Norbert Rauhut XIV miejsce (trener K. Kaliszewski)

 

 

 

Igrzyska Olimpijskie w Pekinie:

– młot – Kamila Skolimowska zakwalifikowanie się do finału

 

 

Kadra olimpijska:

Kamila Skolimowska

Kadra narodowa seniorów:

Maciej Pałyszko, Weronika Milkowska, Mirosław Słowiński, Karolina Jodkowska

 

 

Kadra Juniorów:

Norbert Rauhut, Anna Biesiadecka, Agnieszka

Borucka, Adam Kropidłowski, Anna Kiljan

 

 

Kadra Wojewódzka: 15 osób

 

 

Kadra Wojewódzka Młodzików: 10 osób

 

w górę